Języki

Doktoranci

Wykaz prac doktorskich obronionych pod kierunkiem prof. dr hab. Mariusza P. Dąbrowskiego

2007

dr Tomasz Denkiewicz, Selected Aspects of the Conformally Invariant Cosmology (Instytut Fizyki, Uniwersytet Rostock) - wspólne promotorstwo z prof. dr hab. Davidem B. Blaschke (obecnie Instytut Fizyki Teoretycznej, Uniwersytet Wrocławski)

2009

dr Adam Balcerzak, Teorie grawitacji wyzszego rzędu na membranie (Instytut Fizyki, Uniwersytet Szczeciński)

2017

dr Hussain Gohar, Thermodynamical aspects of black holes and cosmological horizons in varying fundamental constants theories (Instytut Fizyki, Uniwersytet Szczeciński)

dr Konrad Marosek, Regularyzacja osobliwości kosmologicznych i cykliczne multiwszechświaty w teoriach z dynamicznymi stałymi fundamentalnymi (Instytut Fizyki, Uniwersytet Szczeciński)